Witamy!

kubusie

INFORMACJA

Prowadzimy internetową rekrutację dzieci do naszego przedszkola na rok 2020/2021.

Zapraszamy do naszego przedszkola wszystkie dzieci, które chcą się  do nas  przyłączyć oraz wspólnie  bawić się i uczyć.

Jeśli szukają Państwo odpowiedniego przedszkola, nasze zapewnia bardzo dobrą opiekę i wspaniałą zabawę dla Waszej pociechy.

Wypełnioną "Kartę zgłoszenia dziecka do przedszkola Kubuś Puchatek" prosimy przesłać na adres mailowy podany na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy

Zapraszamy do polubienia naszej strony na facebooku i śledzenia bieżących informacji z życia przedszkola.