Nasze sukcesy

1.    Na specjalne zaproszenie organizatorów udział w Warmińskich Spotkaniach Czterech Kultur 2013 - 15.12.2013r.

Reprezentanci grup zaśpiewali na placu katedralnym w Braniewie:

-  MALEŃSTWA - Emilka Mazurek i Ala Bartosiak zaśpiewały kolędę

„Choinka pachnąca”;

- TYGRYSY – wspólnie „Biały śnieg”

-  SOWY – wspólnie „Psalm o gwieździe”

Julia Duda „Mikołaju”

Łukasz Dzikiewicz – pastorałkę „Oj maluśki…”

Na koniec wszyscy reprezentanci naszego przedszkola zaś zaśpiewali

“ Santa Clous in coming to town”;

2.    Na specjalne zaproszenie kierowniczki  Klubu Wojskowego przy 9 Brygadzie Kawalerii Pancernej, Łukasz Dzikiewicz z grupy Sowy zaśpiewał pastorałkę „Oj maluśki…” na ich wspólnej uroczystej wigilii.

3.    Międzyprzedszkolny Turniej Warcabowy dla dzieci 5-6 - letnich zorganizowany przez Przedszkole Niepubliczne „Bajka” w Braniewie:

27.03.2014r.- w ćwierćfinałach w/w turnieju udział wzięli chłopcy z grupy „Sowy” z naszego przedszkola:

* Miłosz Łukaszewicz

* Bartłomiej Bludzis

* Konrad Żuromski

* Jakub Sładkiewicz;

15.04.2014r. – w półfinale turnieju walczył już tylko Jakub Sładkiewicz – zdobył największą ilość punktów;

13.05.2014r. – w finale turnieju nasz Jakub Sładkiewicz zdobył III miejsce;

4.    XIV Powiatowy Konkurs Recytatorski „Zielono mi”  zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Braniewie - 10.04.2014r.

*Julia Czyż zajęła I miejsce z wierszem „Ekologia”

Wyróżnienie:

*Filip Zwierzchowski – wiersz „W zieleni”

*Dagmara Rombel – wiersz „Tylko raz”;

5.    Powiatowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej „Z piosenką w plecaku” zorganizowanym przez Stowarzyszenie  DRABINA - 20.05.2014r.

Julia Duda – II miejsce – z piosenką „Lato na dywanie”

Wyróżnienie z piosenką „Lato w Internecie”;

*Bartek Bludzis

*Miłosz Łukaszewicz

*Filip Zwierzchowski

*Amelia Wieczorkiewicz

6.    Na specjalne zaproszenie organizatorów Święta Śledzia w Braniewie - 14.06. 2014 r. dzieci z grup Tygrysy i Sowy wspólnie zaśpiewały piosenkę na braniewskim amfiteatrze:

*„Mama mia”

*„Happy”

*„Gdybym był bogaty…” – solista Łukasz Dzikiewicz – chłopiec z grupy Sowy.

7.  Powiatowy  Bożonarodzeniowy  Przegląd  Kolęd  i Pastorałek  w Braniewie - 13.12.2014 r.

w kategorii przedszkola i SP (0-II)

I miejsce  z piosenką świąteczną "Znowu nowe święta idą" zajęła grupa dzieci "Sowy":

• Madgalena Maciejewska
  • Dagmara Rombel
  • Aleksandra Pawlukowska
  • Szymon Misior
  • Kacper Zwierzchowski
  • Antoni Dragun
  • Kacper Durkiewicz

W konkursie tym brały udział również dzieci:

* solistka  z grupy "Sowy" – Dagmara Rombel – z piosenką świąteczną "Tuż za rogiem"

* duet z grupy "Sowy"  Antoni Dragun i Kacper Zwierzchowski z pastorałką "Hej, w dzień narodzenia"