Przedszkole Niepubliczne Kubuś Puchatek w Braniewie

Sówki na historycznym spacerze po Braniewie

21 listopada spacerowaliśmy uliczkami Braniewa. Z oddali oglądaliśmy średniowieczną wieżę – jedyną pozostałość po zamku biskupim, który wybudowano w naszym mieście  dawno, dawno temu. Potem przenieśliśmy się do historii mniej odległej, czyli do Pałacyku ufundowanego w XVIII wieku przez biskupa Teodora Potockiego. Spacer zakończyliśmy na Skwerze Sybiraków – miejscu poświęconym pamięci ludzi, którzy wiele lat temu utracili,  to co najcenniejsze : rodzinę, dom, Ojczyznę. 

Korzystanie z witryny www.przedszkolebraniewo.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji na temat plików COOKIES można znaleźć w ARTYKULE.

Akceptuję politykę plików cookies: